همکاری با گرمایش آسایش

همیشه بزرگترین هدف ها تنها در سایه اتحاد و همکاری قابل دستیابی هستند، از همین رو ما در شرکت گرمایش آسایش دست همه افراد و موسساتی را که علاقه مند به همکاری با ما هستند صمیمانه می فشاریم. با توجه به برنامه ها ی آتی و نیازهای فعلی شرکت ، محور های همکاری به شرح زیر تدوین گردیده است.

نمایندگی :

یکی از محورهای همکاری ارائه نمایندگی انحصاری در استان ها می باشد که شرکت گرمایش آسایش مستقیما بر آنها نظارت دارد . آنچه برای ما بیش از فروش و درآمدزایی اهمیت دارد، پشتیبانی می باشد لذا کلیه افراد و شرکت هایی که علاقه مند به اخذ نمایندگی می باشند ضمن داشتن اهداف مشترک با گرمایش آسایش ، باید از نظر سطح علمی و امکانات، حداقل شرایط لازم را نیز برای محقق شدن این اهداف داشته باشند.

تحقیقات:

لزوم هر توسعه ای، تحقیقات مناسب و هدفمند می باشد، ما در شرکت گرمایش آسایش معتقدیم که یک گروه تحقیقاتی منسجم و خبره از مهمترین نیازهای حیاتی هر شرکت پویا و فعال می باشد، از این رو در تلاشیم تا زیر ساخت های لازم جهت توسعه بخش تحقیقات و فن آوری را در این مجموعه گسترش دهیم و شرایطی فراهم کنیم تا  ضمن مشارکت افراد علاقه مند در انجام پروژه های تحقیقاتی ، زمینه لازم برای بروز خلاقیت و نو آوری نیز به وجود آید و امکانات و ابزار مورد نیاز را نیز برای محقق شدن ایده ها فراهم نماییم. شرکت گرمایش آسایش از هر ایده و طرح در حوزه ساخت و توسعه در زمینه تاسیسات ساختمانی و صنعتی، برق و الکترونیک به گرمی استقبال می نماید.

تبلیغات و بازاریابی :

تاکید گرمایش آسایش بیشتر بر روش های تبلیغاتی گسترده، حضوری، هوشمند و همکاری با سایرین برای معرفی بیشتر محصولات و فعالیت های خود می باشد. برگزاری نمایشگاه و سمینارهای مختلف در خصوص معرفی محصولات  نیز از سایر روش های مجموعه گرمایش آسایش برای تبلیغات موثر و هدفمند است که می تواند با همکاری با سایر موسسات انجام پذیرد.کلیه افرادی که تمایل دارند تا با شرکت  گرمایش آسایش در زمینه عرضه محصولات (سامانه های گرمایش تابشی) همکاری نمایند می توانند اطلاعات و سوابق کاری خود را به آدرس Info@Garmayesh-asayesh.com ارسال کنند. این شرکت پس از بررسی فرم ها ورزومه های ارسالی از افراد مستعد و توانا دعوت به همکاری می نماید.